برگزاری جلسه ستاد هماهنگی کرامت در شوش

[ad_1]


برگزاری جلسه ستاد  هماهنگی و برنامه ریزی هفته کرامت در شوش


 


تاکید معاون فرماندار شوش بر برگزاری با شکوه هفته کرامت در شهرستان شوش


 


مهندس عبدالحسن آل کثیر خبر داد: 


 


5 مرداد؛ سفر خادمان حرم مطهر رضوی به شهرستان شوش


 


دیدار و سرکشی منظم و ماهانه فرماندار شوش با  تعداد زیادی از خانواده های شهدا و تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی این شهرستان


 


جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت هفته کرامت کرامت با حضور تعدادی از مسئولان ادارات شوش در دفتر معاونت فرماندار این شهرستان و به ریاست مهندس عبدالحسن آل کثیر برگزار شد. 


 


به گزارش ایران انا از شوش، معاون فرماندار شهرستان شوش با تاکید بر برگزاری با شکوه هفته کرامت در شهرستان شوش، اظهار داشت: دهه کرامت فرصت مناسبی برای انتقال فرهنگ اصیل اهل بیت(ع) به اقشار مختلف جامعه، خصوصا جوانان است. 


 


مهندس عبدالحسن آل کثیر ادامه داد: آغاز هفته کرامت ۳ مرداد با ولادت حضرت معصومه (ع) و پایان آن با ولات امام رضا (ع) می باشد.


 


این مقام مسئول خاطر نشان کرد: به فرمایش پیامبر اعظم (ص) خدا کریم است و کرم را دوست دارد، کرامت یعنی سیره و سبک زندگی ائمه اطهار (ع)، کرامت یعنی دینداری و ملاک دینداری انسانها است، کرامت یعنی کوچک شمردن دنیا که طی اینها انسان به صبر و سکیبایی میرسد. 


 


معاون فرماندار شوش از سفر خادمان حرم مطهر رضوی به شهرستان شوش در روز 5 مرداد خبر داد از عموم مردم دین باور و لایت مدار این شهرستان برای استقبال از خدام حرم مطهر امام ثامن (ع) دعوت کرد. 


 


مهندس آل کثیر بیان داشت: برگزاری برنامه‌های هفته کرامت فرصت خوبی برای تقویت وحدت اسلامی در بین آحاد مردم بشمار می رود. 


 


معاون فرماندار شهرستان شوش، عیادت از بیماران،  سرکشی به خانواده های معظم شهدا، سرکشی به مناطق محروم و زیارت حرم مطهر حضرت دانیال نبی (ع) را از برنامه های هفته کرامت در این شهرستان اعلام کرد. 


 


وی در همین خصوص تاکید کرد: فرماندار محترم شهرستان شوش طی چند سال اخیر بصورت منظم و ماهانه به تعداد زیادی از خانواده های شهدا و تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی این شهرستان  سرکشی کرده و این رویه همچنان ادامه دارد. 


 


آل کثیر گفت: برنامه های هفته کرامت در شوش با مشارکت ادارات این شهرستان، خصوصا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام می شود. 


 


معاون فرماندار شهرستان شوش در خاتمه وظایف هر کدام از ادارات شهرستان شوش در این هفته را مشخص کرد.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *